BEZPŁATNY WEBINAR - FITNESSOWA BOMBA INSPIRACYJNA!

BEZPŁATNY WEBINAR - FITNESSOWA BOMBA INSPIRACYJNA!

 Bycie kreatywnym instruktorem, który potrafi zaintrygować Klienta i zatrzymać go na swoich zajęciach, to proces ciągłego szukania inspiracji i pomysłów. Myślisz że to takie trudne? Nie! Sięgaj po sprawdzone sposoby, rozejrzyj się dookoła i zaufaj swojej intuicji! Chcesz poznać 5 sposobów przełamania monotonii w zajęciach fitness? Marzysz o tym ,aby je uatrakcyjnić? Pomogę Ci ! Podczas webinaru dowiesz się , jak rozkochać Klienta w swojej lekcji. Jak zmotywować i zachęcić do działania swojego podopiecznego. Przełam rutynę w 5 bardzo prostych krokach! A co Ci szkodzi? Możesz tylko zyskać! Ten webinar jest dla Ciebie! Pociągnij za spust! Działaj i realizuj marzenia! Ten webinar skierowany jest do początkujących instruktorów, osób ,które zamierzają rozpocząć przygodę z fitnessem oraz do instruktorów, którzy poszukują sposobów na przełamanie rutyny i monotonii lekcji.

Już 24 marca o godzinie 18 odbędzie się bezpłatny webinar, który poprowadzi Karina Radecka- trener personalny i medyczny ,instruktor fitness z 25 letnim doświadczeniem. To osoba, która dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu oraz pasji z powodzeniem prowadzi swoją firmę FITACTIV. Kreatywnością, zaangażowaniem i miłością do fitnessu zaraża innych, powoduje ,że sale fitness są przepełnione po brzegi. Swoją postawą inspiruje i zachęca do aktywności ruchowej wszystkie grupy wiekowe. Jest w ciągłym progresie szkoleniowym i poszukuje niekonwencjonalnych rozwiązań. Certyfikowany  instruktor wielu nowatorskich form fitnessu! Pomysłodawca i kreator nowości.

Podczas webinaru dowiesz się na co zwrócić uwagę, aby zaintrygować, zmotywować, zachęcić, a przede wszystkim zatrzymać klienta na swoim treningu. Chcesz uzyskać wiedzę w jaki sposób skonstruować interesujące, kreatywne lekcje grupowe, aby potencjalny podopieczny nie mógł się już doczekać kolejnego spotkania? Ten webinar jest dla CIEBIE!

Masz zaproszenie na webinar Zoom. 
Kiedy: 24 mar 2023 18:00 Warszawa 

Temat: FITNESSOWA BOMBA INSPIRACYJNA!

Zarejestruj się wcześniej na ten webinar:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_raYtuTpWQZGeyw2TqpM1UQ
Po zarejestrowaniu otrzymasz e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do webinaru.
 

Karina Radecka jest Szkoleniowcem REPs Polska, prelegentem konferencyjnym ,absolwentem AWF w Katowicach, licencjonowanym instruktorem PILOXING, instruktorem fitness z 25 letnim doświadczeniem, instruktorem siłowni, akredytowanym trenerem personalnym i trenerem medycznym, certyfikowanym instruktorem Fitsticks move, uczestnikiem wielu międzynarodowych szkoleń i konwencji. Jako właściciel firmy FITACTIV stawia w swojej pracy na kreatywność, wiedzę oraz doskonalenie zawodowe. Z powodzeniem wprowadza na zajęciach fitness swoje programy autorskie, wykorzystując niekonwencjonalne metody aktywizacji do ćwiczeń .Jej motto to WIEDZA,DOŚWIADCZENIE i PASJA.