BEZPŁATNY WEBINAR Home Office Trenera Personalnego - praca zdalna jest dla każdego.

BEZPŁATNY WEBINAR Home Office Trenera Personalnego - praca zdalna jest dla każdego.

Prowadzenie treningów online nie jest czasowym trendem, a długofalowym rozwiązaniem dla wielu naszych podopiecznych. Aby dostosować się do potrzeb rynku, warto przygotować grunt pod takie działania. Trening online powinien być nie tylko efektywny, ale też jak najlepiej zorganizowany, aby podopieczny nadal czerpał z niego satysfakcję. Jeśli czujesz, że spędzasz całe dni między siłownią a komputerem i próbujesz jednocześnie ułożyć 10 różnych planów treningowych, pozyskać 15 nowych klientów i utrzymać 6 istniejących… To zdecydowanie powinieneś/powinnaś dołączyć do webinaru.


5.03.2023 o godzinie 19:00 porozmawiamy o prostych rozwiązaniach. Webinar pomoże Ci spojrzeć na pracę zdalną z zupełnie nowej perspektywy - jako ciekawy dodatek do pracy z klientem w siłowni. Jednak aby pozyskiwać klientów, którzy chcą pracować zdalnie, trener musi posiadać zbudowaną markę i ciągle ją promować. Podczas pierwszego webinaru poruszymy zatem temat widoczności trenera w social mediach i internecie, publikowania treści, dzielenia się wiedzą. Aby stworzyć swoje własne “biuro” i móc z powodzeniem prowadzić zdalnie niektórych klientów, musisz zrobić pierwszy krok. Po webinarze otrzymasz też 5 wskazówek, jak układać swoją pracę zdalną, aby nadal odnosić sukcesy. 

Masz zaproszenie na webinar Zoom. 
Kiedy: 5 mar 2023 19:00 Warszawa 
Temat: Home Office Trenera Personalnego - praca zdalna jest dla każdego.

Zarejestruj się wcześniej na ten webinar:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_ujCQdrajTcew3XZ8cnx9Ng


Po zarejestrowaniu otrzymasz e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do webinaru.

----------

Prelegenci webinaru

Ela Przygrodzka (Szkoleniowiec REPs @REPs Polska)
Ela jest instruktorem fitness z 18-letnim doświadczeniem w pracy z klientami. Dodatkowo, jest też trenerem personalnym I dietetykiem sportowym.
Ela prowadzi wszystkie formy zajęć grupowych, a także indoor cycling. Jest też licencjonowanym instruktorem oraz assessorem Les Mills. Poza salą stworzyła platformę treningową Exercise Library, dzięki której może pracować z podopiecznymi także zdalnie. W swojej pracy uwielbia kontakt z ludźmi i energię, która płynie z sali. Stawia na doskonałą technikę i dużo dobrej zabawy. Na co dzień specjalizuje się w pracy z osobami po kontuzjach.