AKCJA REPs „Oceń instruktora/trenera”. Dołączysz?

AKCJA REPs  „Oceń instruktora/trenera”. Dołączysz?

Ruszamy z akcją „Oceń instruktora/trenera”. Dołączysz? 

Wiemy, że branża fitness w Polsce wciąż wymaga doskonalenia. Wierzymy jednak, że wśród trenerów i instruktorów są ludzie, którzy mogą być przykładem dla wysokiej klasy trenerów zagranicznych. Akcja „Oceń instruktora/trenera” ma nam pomóc ich wyłonić!

1 marca startujemy z projektem!

Jest on dedykowany dla:

  • Fitness klubów 

  • Instruktorów i trenerów

  • Właścicieli małych klubów 

  • Prowadzących grupowe zajęcia fitness

To Wasi klienci pomogą nam wybrać najlepszego instruktora na polskim rynku. Po każdych zajęciach grupowych będą oni mogli wypełnić poniższą ankietę i ocenić swojego instruktora/trenera. Pozytywne oceny pozwolą nam wyłonić tego najlepszego z najlepszych, z kolei negatywne zwrócić uwagę na kluczowe problemy, które wymagają poprawy i doszkolenia. Formularz można wypełniać wielokrotnie – dla każdych zajęć grupowych, instruktora i klubu fitness osobno. 

Najlepszy z najlepszych

Najlepszy instruktor otrzyma od nas potwierdzenie swoich najwyższych kompetencji w postaci DYPLOMU i nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł. Przeprowadzimy z nim wywiad, a informacja o nim pojawi się we wszystkich krajach członkowskich ICREPS. 

Nagrodę otrzyma również najbardziej aktywna osoba oceniająca. Będzie to roczne członkostwo w wybranym przez niego klubie i zestaw odzieży sportowej do ćwiczeń. 

Razem udoskonalimy branżę fitness w Polsce!

My jako REPS Polska będziemy dokładnie weryfikować każde zgłoszenie przez 8 miesięcy. Przeanalizujemy każdą opinię i dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o jeszcze lepsze warunki do pracy nad swoim ciałem w klubach fitness. Chcemy, aby rynek fitness w Polsce był tym najlepszym na świecie pod względem zajęć grupowych. Coraz więcej instruktorów, nie wie jak dobrze prowadzić zajęcia grupowe, nie ma pomysłu na zaangażowanie grupy i popełnia wiele błędów we współpracy ze swoimi podopiecznymi.

Dlatego chcemy wspierać te osoby, dla których fitness jest prawdziwą pasją. Będziemy je nagrodzać i jeszcze bardziej motywować do rozwoju. Zadbamy o to, aby instruktorzy, którzy znajdą się w pierwszej 30, dostały wyróżnienie od swoich pracodawców. Dla klubów fitness to także doskonała promocja – potwierdzenie, że mają najlepszych instruktorów w Polsce. 

Zaczynamy! Zachęcajcie swoich klientów do wypełnienia ankiety i tym samym wsparcia Ciebie w akcji „Oceń instruktora/trenera”. To zdrowa rywalizacja fair play, którą masz szansę wygrać!

Chcesz razem z nami zmienić rynek fitness w Polsce? Dzięki Tobie może być on jednym z najlepszych na świecie. 

Wypełnij poniższy formularz!