Szukasz pracy lub pracowników?

Szukasz pracy lub pracowników?

Szukasz pracy lub pracowników? Dlaczego powinieneś skorzystać z profesjonalnej wyszukiwarki ogłoszeń? 

Według Monitoringu Rynku Pracy średni czas poszukiwania pracy wynosi ok. 2,6 miesiąca. Czy to dużo? I tak i nie, zależy od nastawienia, oczekiwań i sposobów na znalezienie swojego miejsca na rynku pracy. Zdecydowana większość szuka jej na portalach ogłoszeniowych. To dobry kierunek, ponieważ właśnie tutaj ogłasza się najwięcej pracodawców. 

Wszystkie ogłoszenia o pracę w jednym miejscu 

Profesjonalne portale ogłoszeniowe to duża wygoda. W jednym miejscu znajduje się tysiące ogłoszeń o pracę z wielu branży. Nie ma konieczności dopytywania w konkretnych firmach o aktualnie prowadzone rekrutacje. Nie trzeba na stronach internetowych firm szukać informacji o ofertach pracy. Wyszukiwarki bardzo ułatwiają i przyspieszają cały proces poszukiwania pracy. Z poziomu jednej strony wysyłasz CV w odpowiedzi na wszystkie ogłoszenia, którymi jesteś zainteresowany. Można również porównać oferty kilku firm i wybrać te najlepsze i spełniające Twoje oczekiwania. 

Co ciekawe, niektóre portale oferują dodatkowe udogodnienia, jak np. wprowadzenie CV po założeniu konta czy też zapisywanie ulubionych ofert. Wszystko to sprawia, że poszukiwanie pracy staje się mniej uciążliwe. 

Intuicyjne i szybkie wyszukiwanie

Profesjonalne wyszukiwarki internetowe ułatwiają znalezienie pracy dzięki możliwości dostosowania filtrów do swoich preferencji. To pozwala na wyświetlenie tylko takich ofert, które faktycznie pasują do Twojego wykształcenia, doświadczenia i preferencji. W wyszukiwarce możesz zaznaczyć nie tylko stanowisko, ale też miasto, rodzaj zatrudnienia i oczekiwania finansowe. Tym samym zaoszczędzasz czas, nie tracąc go na przeglądanie ofert, które w żaden sposób nie pasują do Twojego profilu zawodowego. 

Ważne jest, aby dobrze sprecyzować swoje wymagania, co znacznie zawęzi obszar poszukiwań. Być może ogłoszeń będzie wtedy mniej, ale będą one zdecydowanie bardziej trafne, co zwiększa Twoje szansę na pozytywne rozpatrzenie Twojej kandydatury. 

Wirtualne miejsce spotkań pracodawcy z kandydatami 

Portale ogłoszeniowe to też szansa dla pracodawców. Rekrutacja w firmach trwa średnio 3 miesiące. To czas, który obejmuje przygotowanie do rekrutacji, zamieszczenie ogłoszeń, zbieranie CV, selekcję kandydatów, rozmowy rekrutacyjne i podjęcie ostatecznej decyzji. Czas ten można przyspieszyć, umieszczając ogłoszenie tam, gdzie są potencjalni kandydaci. Dzięki temu jest szansa na szybkie zebranie CV osób pasujących do profilu poszukiwanego pracownika. 

Co ciekawe, portale oferują opcję promowania ofert. Są one częściej wyświetlane potencjalnym kandydatom. W zależności od pakietu oferty mogą być dodawane do newslettera. Poza tym pracodawca otrzymuje dostęp do statystyk związanych z ogłoszeniem, dzięki czemu może ocenić, czy jego rekrutacja zmierza w dobrym kierunku czy warto wprowadzić konkretne zmiany. Tak naprawdę portale ogłoszeniowe przejmują na siebie częściowo reklamowo-marketingową część rekrutacji, reklamując oferty i wyświetlając je potencjalnym kandydatom. 

Chcąc pomóc Wam – trenerom i właścicielom klubów fitness szybciej odnaleźć się na rynku pracy, nawiązaliśmy współpracę z portalem ogłoszeniowym Jooble. To kolejny krok w kierunku dobrych zmian w branży fitness. Wierzymy, że dzięki temu połączycie siły. 

Jooble i REPs Polska nawiązali współpracę - skorzystaj i znajdź pracę lub pracownika ! 

REPs Polska nawiązała współpracę z międzynarodowym serwisem wyszukiwania ofert pracy

 

https://pl.jooble.org/praca-trener-personalny

https://pl.jooble.org/praca-instruktor-fitness

https://pl.jooble.org/praca-instruktor-si%C5%82owni

https://pl.jooble.org/praca-trener-personalny

https://pl.jooble.org/praca-klub-fitness

 

Jesteś Trenerem i/lub Instruktorem i szukasz pracy?

kliknij tutaj i znajdź ofertę dla siebie

  • statystycznie potwierdzono, że osoby posiadające potwierdzone kwalifikacje
    w REPs Polska szybciej znajdują pracę

Jesteś pracodawcą i masz ofertę pracy?

kliknij tutaj i umieść za darmo swoje ogłoszenie

Tutaj znajdziesz zasady, które wyjaśniają, jak powinien wyglądać opis stanowiska pracy: https://pl.jooble.org/employer/info/rules

  • prosimy, wspomnij w swoim ogłoszeniu, że preferujesz Trenera/Instruktora z potwierdzonymi kwalifikacjami REPs Polska

  • dlaczego? sprawdź tutaj: https://repspolska.pl/o-nas