W 2020 roku składka członkowska jedynie 40 zł dla KAŻDEGO!

W 2020 roku składka członkowska jedynie 40 zł dla KAŻDEGO!

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, w 2020 roku postanowiliśmy obniżyć składkę członkowską. 

Teraz niezależnie od tego, czy jesteś trenerem personalnym, instruktorem fitness/ pilates lub szkoleniowcem, opłata za przynależność do REPs Polska wynosi jedynie 40 zł DLA KAŻDEGO.

Zależy nam na budowaniu wspólnie świadomości, dlatego dołącz do nas – razem tworzymy rzetelne i wiarygodne środowisko fitness!

Jak do nas dołączyć?

Należy zarejestrować się w naszym systemie https://repspolska.pl/rejestracja-indywidualnych-trenerow-i-instruktorow , a następnie załączyć dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje. Po zatwierdzeniu przez nas dokumentów (tak tak - robimy to my, nie system :-) ) otrzymasz e-mail z danymi dot. opłaty składki członkowskiej. Po zaksięgowaniu płatności uzyskasz status „Aktywny” i od tego momentu Twoje konto będzie widoczne w naszej wyszukiwarce i co za tym idzie – inni stają się potencjalnym Twoim klientem lub pracodawcą. Stąd też BARDZO istotne jest uzupełnienie profilu. To TY decydujesz jak będą postrzegać Cię inni, dlatego nie zapomnij załączyć swojego zdjęcia oraz odpowiedniego opisu i danych kontaktowych.

Dołącz do nas! Razem tworzymy polski fitness! Z nami są najlepsi.

A jeśli masz pytanie – skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie służymy pomocą.

Pozdrawiamy,

Zespół REPs Polska