BEZPŁATNY WEBINAR „Jak pokonać słabości i osiągnąć wymarzoną sylwetkę?”

BEZPŁATNY WEBINAR „Jak pokonać słabości i osiągnąć wymarzoną sylwetkę?”

Kształtowanie sylwetki to proces, podczas którego poznajemy swoje ciało, jego potrzeby i możliwości. Uczymy się wsłuchiwać w swoje ciało, odpowiednio reagować na wysyłane przez nie sygnały i wykorzystywać jego potencjał. Połączenie samoświadomości z motywacją i zaangażowaniem skutkuje sukcesem – sylwetką, która nas satysfakcjonuje i cieszy. 

Już 26 lutego odbędzie się bezpłatny webinar, który na szczególne zaproszenie poprowadzi Dawid – trener kulturystyczny z 16-letnim doświadczeniem. To człowiek, który ciężką pracą i bogatą wiedzą z zakresu kształtowania ludzkiego ciała osiągnął ogromny sukces – zwyciężył w zawodach w USA w 2021 roku i zdobył kartę PRO (profesjonalisty). Wyróżnia go ogromne zaangażowanie we współpracę z podopiecznymi – stara się ich wspierać na wielu płaszczyznach. Od 15 lat pracuje w branży suplementacyjnej, przygotowuje mężczyzn i kobiety do zawodów sylwetkowych i zapewnia im niezwykle ważne wsparcie mentalne. Jest perfekcjonistą, jego celem zawsze jest satysfakcja podopiecznego z osiągniętych wyników. 

Webinar będzie ukierunkowany na 10 podstawowych błędów, które popełniane są przez osoby średniozaawansowane na drodze do osiągnięcia celów sylwetkowych. Dawid wyjaśni, jakie przeszkody mogą się na niej pojawić i jak je pokonać. Webinar skierowany jest zarówno do doświadczonych trenerów, jak i osób z wiedzą z zakresu dietetyki i treningów, które potrzebują profesjonalnego wsparcia. 

Spotkaj się z Dawidem i dowiedz się, co Cię blokuje i co Ci przeszkadza w dążeniach do osiągnięcia celów sylwetkowych własnych i Twoich podopiecznych.

Cześć! 

Masz zaproszenie na webinar Zoom. 
Kiedy: 26 lut 2023 14:00 Warszawa 
Temat: „Jak pokonać słabości i osiągnąć wymarzoną sylwetkę?”

Zarejestruj się wcześniej na ten webinar:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_j8esS0ZFTxO_p4u_TgY1bQ
Po zarejestrowaniu otrzymasz e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do webinaru.

----------

Prelegent Webinaru

Dawid Geler (Szkoleniowiec REPs @REPs Polska)
Dawid Geler– trener kulturystyczny, trener personalny, trener przygotowawczy do zawodów sylwetkowych zarówno mężczyzn jak i kobiet - z 16-letnim doświadczeniem. Sędzia w zawodach sylwetkowych. Wykładowca i kreator programów szkoleniowych w  Prof-fitness School Irelnad.

Wielokrotny zwycięzca kategorii kulturystyka Open na mistrzostwach Irlandii IFBB. Wielokrotny zwycięzca w kulturystyce na zawodach międzynarodowych IFBB. Ostanie 2 lata to zwycięzca na zawodach USA Universe NPC ,Karta zawodowca IFBB Pro, oraz Pierwsze miejsce w zawodach IFBB Pro Classic Physique Legion Sport USA.