14 listopada spotkanie - Jak zbudować stabilny biznes fitness, mieć z tego satysfakcję i pieniądze?

14 listopada spotkanie - Jak zbudować stabilny biznes fitness, mieć z tego satysfakcję i pieniądze?

Jak zbudować stabilny biznes fitness, mieć z tego satysfakcję i pieniądze?

Na te i więcej pytań odpowiemy podczas kursu nasyconego wiedzą praktyczną i teoretyczną.

POMAGAMY SPECJALISTOM TWORZYĆ KURSY OFFLINE I ONLINE I PRZEJŚĆ AKREDYTACJĘ NA TE KONKRETNE PROGRAMY. POMAGAMY W ICH SPRZEDAŻY PRZEZ NASZA STRONE REPs POLSKA. ZATEM…

OERUJEMY KOMPLEKSOWE WSPARCIE W TWORZENIU ŚCIEŻEK KARIERY W BRANŻY FITNESS.

Chcesz budować dochodowy biznes w oparciu o nasze doświadczenie i sukcesy?

Współpracujemy z autorami, trenerami i liderami z branży fitness i wellness w Polsce i na świecie, pomagamy przy tworzeniu i sprzedaży kursów, warsztatów, webinarow oraz konferencji offline i online. Jesteśmy jedyni, którzy tak dobrze znają ten prężnie rozwijający się rynek…sami go tworzymy.

ZAPISZ SIE NA BEZPLATNY WEBINAR I PRZEKONAJ SIĘ, CO MOŻESZ ZROBIĆ LEPIEJ!

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0kfuGuqDksGNLaR6GZg-OAiNhgPeduQQav

To Twoja szansa!

Zaplanuj swój biznes już podczas naszego 6-miesięcznego kursu. Dzięki gotowym i sprawdzonym strategiom i zadaniom po każdym rozdziale stworzysz swój akredytowany kurs i będziesz go sprzedawać przez naszą stronę internetową, otwierając sobie drogę do kariery.

To jest ten moment, kiedy możesz stać się SZKLENIOWCEM NA RYNKU POLSKIM I ZAGRANICZNYM.

Jesteś tutaj, gdzie być powinieneś, aby pozyskać sprawdzoną wiedzę i najlepiej działające rozwiązania w kampaniach sprzedaży kursów! Jestem Prezesem Reps Polska i od 28 lat działam aktywnie w branży fitness. Stworzyłam kurs, podczas którego będę Cię wspierać z najlepszymi osobami z branży wellness i fitness, ale również specjalistami od marketingu i sprzedaży. Twoja praca i zaangażowanie, a moje doświadczenie i wiedza pozwolą na opracowanie kursu, który ma szansę przynieść Ci satysfakcjonujące dochody.

Poświęć mi chwilę

Zanim zaczniemy współpracę, chcę Cię bliżej poznać. Wypełnij poniższą ankietę i umów się na niezobowiązującą rozmowę. Ocenimy Twoje możliwości i potencjał, damy sobie nawzajem szansę na wykorzystanie swoich umiejętności. Spośród wszystkich chętnych wybiorę 20 osób na polskim rynku, które mają największe szanse osiągnąć sukces.

Nie potrzebujesz mojej pomocy? Sprawdźmy, czy masz rację!

Przez ostatnie 8 lat działania REPs zamknęlo sie ponad 50 szkól szkoleniowych. Kluby fitness są wykupowane przez większych graczy, stawki instruktorów zmalały, a trenerów personalnych jest coraz więcej. W tym trudnym biznesie udało mi się jako prezesowi REPs Polska stworzyć organizację, która jest członkiem ICREPs. Stajemy w jednym szeregu ze specjalistami z USA, Kanady, Australii, Emiratów Arabskich i pozostałych 20 krajów, które obecnie zrzesza nasza organizacja.

Teraz Ty masz szansę stać się częścią tego elitarnego zespołu na rynku polskim i zagranicznym.

Dlaczego na rynku wellness i Fitness, który jest wart prawie 80 mld złotych, tak trudno jest znaleźć swój własny kawałek podłogi?

Technologie są tanie i dostępne. Wydaje się, że każdy może wejść do tego świata. Potem okazuje się, że utrzymanie się w branży jest trudniejsze, niż zakładano. Słyszysz, że możesz dużo zarabiać przy małych nakładach pracy. Nie jest to do końca prawdą, ale dzięki mojemu wparciu, gotowej strategii i lepszemu rozeznaniu się na rynku, możesz zrobić to dobrze, nie tracąc przy tym cennego czasu.

Przecież wielu osobom się udaje i można się zastanawiać, jak oni to robią. Przy Twoim dużym potencjale wystarczy mała pomoc – mojego zespołu copywriterów, marketingowców i specjalistów od sprzedaży, abyś również Ty osiągnął swój cel.

Kompletna wiedza, którą chcę Ci przekazać

Kurs składa się z 4 etapów, a każdy z 6 modułów

ETAP 1 Zbuduj swój autorytet, pokaż swoją markę, bądź ekspertem w swojej dziedzinie i zyskaj zaufanie ludzi.

ETAP 2 Stwórz content dla swojego kursu – nazwę, treści i hasła reklamowe, zdobądź certyfikację i akredytację programu

ETAP 3 Przygotuj ofertę reklamową i plan kampanii sprzedażowej, zbuduj sieć kontaktów i pozyskaj lojalnych klientów

ETAP 4 Zaplanuj ofertę sprzedażową, to, co wcześniej stworzyłeś, teraz musisz skutecznie sprzedać.

Wiele osób zmaga się z trudnościami w sprzedaży online i offline. Wynika to być może z coraz większej konkurencyjności na rynku, ale i braku technik sprzedażowych. Dochodowy kurs to przetestowany przeze mnie i moich kolegów z branży sposób na rozkręcenie biznesu online lub offline. Zarabiaj na swojej pasji!

ZAPISZ SIE NA BEZPLATNY WEBINAR I PRZEKONAJ SIĘ, CO MOŻESZ ZROBIĆ LEPIEJ!

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0kfuGuqDksGNLaR6GZg-OAiNhgPeduQQav