NIE DAJ SIE OSZUKAĆ! Sprawdzaj szkoleniowców fitness.

NIE DAJ SIE OSZUKAĆ! Sprawdzaj szkoleniowców fitness.

NIE DAJ SIE OSZUKAĆ! Sprawdzaj szkoleniowców fitness.

Twoja przyszłość zależy od Twoich teraźniejszych wyborów. To właśnie teraz tworzysz fundamenty dla swojej kariery zawodowej. W budowaniu Twojej przyszłości kluczową rolę odgrywają szkolenia i edukacja. Ważny jest nie tylko sam udział w kursach, ale również potwierdzone kwalifikacje instytucji, która je organizuje. Wybieraj szkoły z odpowiednimi akredytacjami, aby mieć pewność, że żaden dzień edukacji nie jest stratą czasu, pieniędzy i cennych możliwości rozwoju.

Opłacalna inwestycja w rozwój

Każdy z nas zasługuje na solidne wykształcenie oparte na rzetelnych standardach. Jednak istnieje wiele pułapek, które sprawiają, że skutecznie przepalamy budżet i cenny czas na nieopłacalną edukację. Aby tego uniknąć, należy dokładnie sprawdzać akredytację placówki przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w organizowanym przez nią kursie lub szkoleniu. W ten sposób upewniasz się, że Twoja inwestycja w edukację jest opłacalna i satysfakcjonująca. Poza tym masz prawo wymagać od instytucji potwierdzenia jej kwalifikacji i akredytacji. Jeśli uzyskasz odmowę, to sygnał, że dana placówka nie jest w stanie w żaden sposób udowodnić swoich kompetencji i wiarygodności.

Miejmy nadzieję, że dzięki większej świadomości społecznej uda nam się ograniczyć przypadki oszustw ze strony nieakredytowanych szkół. Pamiętaj, że możesz wspierać i promować uczciwe placówki edukacyjne, dbając jednocześnie o swój własny rozwój. Postaw na sukces dzięki solidnej edukacji opartej na wartościach.

Weryfikacja wiedzy i kompetencji szkoleniowca

Rzeczywiście, na rynku jest wielu szkoleniowców, którzy twierdzą, że posiadają uprawnienia państwowe, ale nikt nie zweryfikował ich wiedzy. To absurd, skąd masz więc mieć pewność, że dobrze trafiłeś i to właśnie w tym miejscu uzyskasz rzetelne wsparcie dla swojego rozwoju?

Niestety, w branży fitness nie ma żadnych uprawnień państwowych. To właśnie w znaczącym stopniu utrudnia weryfikację umiejętności i kompetencji jednostek szkoleniowych. Jest to również otwarta droga dla tych, którzy próbują przekonać do siebie ludzi fałszywymi certyfikatami. To naprawdę smutne i irytujące!

Powinieneś więc być świadomy, że istnieją szkoły bez akredytacji, ale też z akredytacją. Te pierwsze nie zostały sprawdzone pod kątem umiejętności i wiedzy, z kolei te drugie przeszły pozytywnie taką weryfikację. Jeśli chcesz zdobywać wiedzę i umiejętności związane z fitnessem, najlepiej wybrać renomowane szkoły lub ośrodki szkoleniowe z dobrą reputacją. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz rzetelną edukację.

Nie daj się oszukać! Pamiętaj, że Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze, nie zapominaj o sobie, myśląc tylko o innych. Wybierz szkołę lub instruktora fitness z prawdziwymi kwalifikacjami, dzięki czemu łatwiej i szybciej osiągniesz cele treningowe swoje i swoich podopiecznych!

Sprawdź SZKOLENIOWCA czy ma odpowiednie i potwierdzone kompetencje.

 

Szkolenia fitness TYLKO w akredytowanych placówkach

Chcąc potwierdzić swoje kompetencje na międzynarodowym poziomie, niezbędne jest ukończenie szkolenia, które jest akredytowane i spełnia standardy ICREPS *The International Confederation of Registers for Exercise Professionals. W przypadku szkół bez akredytacji może być to zdecydowanie trudniejsze. Dlatego warto skoncentrować się na placówkach w Polsce, które są zarejestrowane i posiadają odpowiednie akredytacje od Reps Polska.

Uczestnicząc w szkoleniach odbywających się w placówkach akredytowanych przez Reps Polska, możesz mieć pewność, że zdobędziesz dokładną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które są cenione nie tylko na poziomie krajowym, ale również międzynarodowym.

Zaufaj renomowanym placówkom szkoleniowym i daj sobie szansę na rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach spełniających najwyższe standardy międzynarodowe.

Sprawdź listę placówek akredytowanych

Masz dzięki temu absolutną pewność, że łatwiej znajdziesz pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kursy akredytowane przez REPs są gwarancją sukcesu, co potwierdza już wielu trenerów i instruktorów fitness.

Dodatkowo, nie musisz się martwić o ubezpieczenie – jest ono w 100% skuteczne i zapewnia Ci bezpieczeństwo na każdym etapie. W razie potrzeby, zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony REPs zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nie trać czasu na szkoły, które nie mogą Ci dać prawdziwej, rzetelnej wiedzy i umiejętności! Tylko u nas masz pewność, że kursy oferowane przez placówki akredytowane zostały zweryfikowane pod względem szkoleniowców i materiałów edukacyjnych. Możesz być spokojny o jakość swojej edukacji.