4 FIT Fitness School

Informacje

UCZYMY PRACY Z CIAŁEM, A WIDZIMY SPEŁNIAJĄCE SIĘ MARZENIA!

 4 FIT FITNESS SCHOOL OPIERA SIĘ NA PSJI LUDZI, KTÓRZY JĄ TWORZĄ I KTÓRZY DO NIEJ PRZYCHODZĄ!

 

Szkoła dla instruktorów fitness i trenerów personalnych, która daje uczniom więcej, niż perfekcyjny warsztat i techniczne umiejętności. Odkrywamy najmocniejsze strony i potencjał kursantów, aby szturmem zdobywali rynek fitness.

To co niewątpliwie wyróżnia nas na rynku to indywidualne podejście do klienta. Chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy tu dla Ciebie! Zrobimy wszystko, aby pomóc Ci stawiać pierwsze kroki oraz rozwijać się w branży fitness. Wszystkie szkolenia i kursy odbywają się w małych, kameralnych grupach, aby nasi szkoleniowcy mieli czas i możliwość przyjrzeć się pracy każdego z Was. Dbamy również o swobodną atmosferę, ponieważ zależy nam, aby każdy czuł się u nas komfortowo. Twoje zadowolenie to nasz priorytet! 

Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich. W ofercie znajdziesz wydarzenia kierowane zarówno dla osób poczatkujących w fitness świecie, jak również instruktorów fitness, trenerów personalnych, nauczycieli wychowania fizycznego czy absolwentów AWF. Dodatkowo część szkoleń została podzielona na różne poziomy zaawansowania, aby lepiej dopasować ich program do zróżnicowanych potrzeb naszych kursantów. 

Jeśli chcesz rozwijać się w branży fitness - u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Dużą wartością 4 Fit Fitness School jest zaangażowana i starannie wyselekcjonowana kadra, która nieustannie się szkoli, aby być na bieżąco z wszystkim co dzieje się w świecie fitnessu. Ponadto programy naszych szkoleń, kursów i warsztatów są systematycznie aktualizowane i odświeżane, aby były zgodne z najnowszymi badaniami i trendami z branży. 

Naszą misją jest szkolenie i kształcenie wszystkich, którzy chcą rozwijać się w świecie fitness oraz budowanie społeczności, która będzie się w nim wspierać. Właśnie dlatego starmy się utrzymać kontakt z naszymi Absolwentami nawet po zakończeniu kursu.

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, w której panuje swobodna i przyjazna atmosfera - ZAPRASZAMY DO 4 FIT FITNESS SCHOOL!

 

 

 

Lokalizacje szkoleń

Gdańsk Gdynia Warszawa Lublin Bydgoszcz

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
Instruktor Zajęć Grupowych Group Fitness Instructor
Kurs Instruktora Fitness Group Fitness Instructor
KURS TRENERA PERSONALNEGO Gym Instructor, Personal Trainer

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Umiejętności Punkty CPD
FIT BALL Fit Ball and Oval Ball 7
STEP BASIC Step 10
JOGA BASIC Yoga CPD 14
STRETCHING ROLLERS & MOBILITY Strengthening 7
PILATES LEVEL 1 Pilates CPD 12
Aeroboks Aerobox / Boxing / Piloxing 7
Aktywny Senior Active Seniors CPD 6
Power Pump Fitness Barbell Training 10
Zdrowy Kręgosłup Posture Correction 12
STRETCHING Strengthening 7

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość