PSYCHOLOGIA DLA TRENERÓW

Informacje

Szkolenie „psychologia dla trenerów personalnych”, to jedyne takie szkolenie na rynku, które przeprowadzi Cię przez psychologiczne aspekty pracy z klientem/pacjentem od momentu sprzedaży, aż po zakończenie współpracy krok po kroku. To praktyczna dawka wiedzy i ćwiczeń, które mają na celu poszerzenie wiedzy i doświadczenia trenerów (i nie tylko) o umiejętności miękkie, takie jak: inteligencja emocjonalna, motywacja, komunikacja, budowanie relacji. 

To praktyczne zastosowanie wiedzy z zakresu psychologii, zaburzeń odżywiania oraz szeregu zadań i ćwiczeń, które nie tylko zwiększą umiejętności trenera, ale także pomogą klientom/pacjentom wejść na wyższy poziom współpracy i relacji z trenerem, w celu osiągnięcia najlepszych wyników tej współpracy i zwiększania jej efektywności

Uwaga! To nie będzie wykład! Podczas szkolenia będziemy pracować na „żywym organizmie”. Chcę, abyś na sobie doświadczył/a, z czym zmagają się Twoi podopieczni, jak w praktyce wygląda prawdziwa pomoc i jak robić to DOBRZE i SKUTECZNIE. Skutkiem ubocznym tej pracy może okazać się, że zupełnie na nowo spojrzysz na siebie, ludzi, swoją pracę i swoją markę osobistą. Skutkiem ubocznym, może być również to, że zaczniesz zarabiać znacznie więcej, a satysfakcja z tego co robisz – wzrośnie kilkukrotnie. Bo kiedy robisz dobro – to ono do Ciebie wraca.

Szkolenie przeznaczone jest dla trenerów personalnych, instruktorów fitness, dietetyków, fizjoterapeutów oraz klubów, które chciałyby poszerzyć swoją ofertę o wsparcie zdrowia psychicznego, a także wszystkich osób pracujących w branży fitness chcących poszerzyć swoje umiejętności o zagadnienia psychologiczne. 

Lokalizacje szkoleń

Gdańsk Warszawa

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
PSYCHOLOGIA DLA TRENERÓW PERSONALNYCH Mental Health Trainer

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Umiejętności Punkty CPD
PSYCHOLOGIA DLA TRENERÓW PERSONALNYCH Kursy Specjalistyczne, Psychologia treningu 16

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość