PSYCHOLOGIA DLA TRENERÓW

Informacje

Szkolenie „psychologia dla trenerów personalnych”, to jedyne takie szkolenie na rynku, które przeprowadzi Cię przez psychologiczne aspekty pracy z klientem/pacjentem od momentu sprzedaży, aż po zakończenie współpracy krok po kroku. To praktyczna dawka wiedzy i ćwiczeń, które mają na celu poszerzenie wiedzy i doświadczenia trenerów (i nie tylko) o umiejętności miękkie, takie jak: inteligencja emocjonalna, motywacja, komunikacja, budowanie relacji. 

To praktyczne zastosowanie wiedzy z zakresu psychologii, zaburzeń odżywiania oraz szeregu zadań i ćwiczeń, które nie tylko zwiększą umiejętności trenera, ale także pomogą klientom/pacjentom wejść na wyższy poziom współpracy i relacji z trenerem, w celu osiągnięcia najlepszych wyników tej współpracy i zwiększania jej efektywności

Uwaga! To nie będzie wykład! Podczas szkolenia będziemy pracować na „żywym organizmie”. Chcę, abyś na sobie doświadczył/a, z czym zmagają się Twoi podopieczni, jak w praktyce wygląda prawdziwa pomoc i jak robić to DOBRZE i SKUTECZNIE. Skutkiem ubocznym tej pracy może okazać się, że zupełnie na nowo spojrzysz na siebie, ludzi, swoją pracę i swoją markę osobistą. Skutkiem ubocznym, może być również to, że zaczniesz zarabiać znacznie więcej, a satysfakcja z tego co robisz – wzrośnie kilkukrotnie. Bo kiedy robisz dobro – to ono do Ciebie wraca.

Szkolenie przeznaczone jest dla trenerów personalnych, instruktorów fitness, dietetyków, fizjoterapeutów oraz klubów, które chciałyby poszerzyć swoją ofertę o wsparcie zdrowia psychicznego, a także wszystkich osób pracujących w branży fitness chcących poszerzyć swoje umiejętności o zagadnienia psychologiczne. 

Lokalizacje szkoleń

Gdańsk Warszawa

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
PSYCHOLOGIA DLA TRENERÓW PERSONALNYCH Medical - Mental Health Trainer

Szkolenia CPD

-

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość