Przygotowanie ruchowe w treningu

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 9
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 60
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 10
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/przygotowanie-ruchowe-w-treningu-c-1_52_54.html
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat.

Opis szkolenia

JAK OPTYMALNIE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO TRENINGU?
Czy rozgrzewka musi być sekwencją nudnych i powtarzalnych ćwiczeń? Dlaczego już na etapie przygotowania do treningu możemy podnieść naszą wydajność, a w dłuższej perspektywie wyraźnie wpłynąć na nasz rozwój?


Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas warsztatu Przygotowanie ruchowe w treningu. Nauczymy zintegrowanego podejścia do przygotowania osób ćwiczących oraz Waszych zawodników zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Pokażemy, jak sprostać wymaganiom treningu lub rywalizacji stosując progresywne i specyficznie nakierowane działania.


Podczas warsztatu dowiesz się, w jaki sposób przygotowanie ruchowe pomaga poprawiać aktualną wydajność, ale również jak wpływa na długoterminowy rozwój w przeciwieństwie do tradycyjnej rozgrzewki.


Podczas dziesięciu intensywnych godzin warsztatowych zdobędziesz teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie fundamentalnych elementów każdego rodzaju treningu - m.in aktywacji bioder, stretchingu dynamicznego, integracji ruchowej, pobudzenia nerwowego, zdolności koordynacyjnych oraz integracji mobilności i stabilności jako fundamentów pomagających optymalnie funkcjonować w życiu i sporcie.

Umiejętności

Kursy Specjalistyczne

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość