Dietetyka i suplementacja 1

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 120
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 2
Kurs z egzaminem Nie
Url https://mauricz.com/szkolenia/dietetyka-i-suplementacja-i/
Wymagania wstępne Wykształcenie średnie.

Opis szkolenia

Wydaje Ci się, że jesz zdrowo, ale nie przynosi to wymiernych efektów? A może masz wiedzę z zakresu dietetyki, ale potrzebujesz konkretów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania? Cierpisz na dolegliwości lub choroby, których zalecenia dietetyczne się wykluczają? A może po prostu zależy Ci na świadomym, skutecznym i zdrowym odżywianiu oraz efektywnej suplementacji bez konieczności poszukiwań na własną rękę i rozwiewania ciągłych wątpliwości?

To szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki temu, że uczysz się od najlepszych:

– nie musisz tracić czasu na selektywne wybieranie informacji odnośnie tego, co jest dziś zdrowe, a tego, co za zdrowe się tylko podaje;

– możesz być pewien, że wiedza, którą zdobędziesz, jest medyczną, obiektywną i aktualną wiedzą – bazują na niej profesjonalni dietetycy, trenerzy, lekarze i fizjoterapeuci;

– obalisz błędne przekonania odnośnie zdrowego odżywania i suplementacji, które funkcjonują w dietetyce;

– nauczysz się komponować posiłki z uwzględnieniem aktywności fizycznej i własnych ograniczeń dbając o ich odpowiednią kaloryczność i zbilansowanie;

– dowiesz się jak zdrowo się odżywiać nie tracąc przy tym radości z jedzenia;

– nauczysz się skutecznych sposobów wspierania odporności będącej sekretem dobrego zdrowia;

– zobaczysz, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce dzięki warsztatom.

I możesz być pewien, że podczas szkolenia otrzymujesz tę samą wiedzę, na której bazujemy w codziennej pracy ze sportowcami różnych dyscyplin podaną w skondensowany i przystępny sposób. Przekonaj się, jak wprowadzenie kilku drobnych zmian w Twoim podejściu do żywienia i suplementacji ma realny wpływ na zdrowie i jakość Twojego życia oraz osób z najbliższego Ci otoczenia.

Poza rzetelną wiedzą, w ramach dwudniowego szkolenia teoretyczno-praktycznego, otrzymasz bogaty pakiet materiałów dydaktycznych oraz certyfikat uczestnictwa.

Szkolenie trwa w soboty od 10:00-17:00, w niedzielę od 9:00-16:00
Informacje o dokładnym adresie szkolenia wysyłamy drogą mailową w poniedziałki poprzedzające zajęcia.

Umiejętności

Dietetyka

Najbliższe szkolenia

-

MAURICZ TRAINING CENTER

MAURICZ
TRAINING CENTER

Mauricz Training Center to miejsce wyjątkowe. Specjalizujemy się w dziedzinie
dietetyki, suplementacji oraz treningu funkcjonalnego. Naszym największym
pragnieniem jest ciągłe dążenie do perfekcji. Jutro chcemy być lepsi,
niż jesteśmy dziś. Każdy członek zespołu to profesjonalista, ale przede wszystkim
wielki entuzjasta dziedziny, w której się specjalizuje. Szkolimy z pasją.
Każdy uczestnik kursu to nasz mały sukces. Każdy podopieczny to zwycięzca.

O NAS

Mauricz Training Center to zespół pasjonatów zdrowego i aktywnego życia, na które składają się odżywanie, suplementacja i trening. Naszą siłą jest doświadczenie i liczne sukcesy podopiecznych. Od 6 lat nieprzerwanie prowadzimy szkolenia z dietetyki i suplementacji, metodyki treningu, treningu personalnego, modelowania sylwetki, interpretacji wyników badań oraz dietoterapii w różnych stanach chorobowych. Nasza wiedza pochodzi ze źródeł naukowych (Evidence Based Medicine), a każde szkolenie konfrontujemy z najnowszymi doniesieniami świata medycyny, dietetyki, sportu oraz suplementacji. Zaufały nam setki osób, w tym znani i cenieni sportowcy różnych dyscyplin. Wykształciliśmy ponad 15 tysięcy kursantów, sami stale się szkoląc i rozwijając, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie ma takiego celu, który byśmy przełożyli nad dobro naszych podopiecznych, dlatego też stale przybywa osób powierzających nam swoje zdrowie.

NASZA OBIETNICA

Każde ze szkoleń, które pojawia się w naszej ofercie jest dokładnie przeanalizowane, przemyślane i zaplanowane w najmniejszym detalu. Dostosowujemy nasze programy szkoleniowe do wymagań naszych kursantów. Szanujemy ich czas i finanse. Chcemy przekazać skondensowaną dawkę wiedzy, która pozwoli każdemu uczestnikowi budować kompetencje trenera, dietetyka, fizjoterapeuty lub po prostu rozwijać swoją pasję i cieszyć się zdrowiem.

 

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość