KURS BLACKROLL ® SCREENING

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 16
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 120
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 10
Kurs z egzaminem Nie
Url https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia/screening
Wymagania wstępne BRAK

Opis szkolenia

Kurs nauczający podstaw współczesnych metod diagnostyki funkcjonalnej narządu ruchu. Zdobędziesz wiedzę o tym jak poprawnie ocenić postawę ciała oraz dostrzec ograniczenia ruchowe i kompensacje występujących w układzie ruchu osób aktywnych fizycznie. Dedykowane jest trenerom personalnym, trenerom przygotowania motorycznego, fizjoterapeutom, instruktorom prowadzącym różnego rodzaju zajęcia ruchowe/sportowe indywidualne bądź grupowe.
W prezencie otrzymasz - BLACKROLL Loop Band + Jednorazową zniżkę na zakup sprzętu 20% do wykorzystania w dniu zakończenia kursu.
Kurs prowadzony jest przez Dawida Mieczkowskiego najlepszego absolwenta pierwszej edycji Blackroll Therapy. Specjalizuje się w treningu postrehabilitacyjnym, prewencji urazów i korekcji wad postawy. Certyfikowany trener personalny IFAA oraz międzynarodowy trener Blackroll. Pracownik Olsztyńskiego Centrum Medycyny i Sportu Woźniak. Dawniej zawodowy piłkarz na poziomie I i II ligi polskiej.

Umiejętności

Functional Training Kursy Specjalistyczne

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
KURS BLACKROLL ® SCREENING 20.11.2021 799 Warszawa REJESTRACJA

BLACKROLL Polska

BLACKROLL Education to projekt realizowany przez BLACKROLL POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów. W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnym poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem - zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość