KURS BLACKROLL ® YOGA

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 120
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 5
Kurs z egzaminem Nie
Url https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia/yoga
Wymagania wstępne Brak

Opis szkolenia

Jednodniowy kurs dedykowany nauczycielom i pasjonatom jogi, ale także instruktorkom sportów, fitness i rehabilitantom, którzy pragną poszerzyć swoją praktykę jogi o zastosowanie automasażu mięśniowo-powięziowego ukierunkowanego na rozwinięcie asan, a także wzbogacenie praktyki o wykorzystanie sprzętu do pracy z oddechem, płynnością i dynamiką. W trakcie kursu dowiesz się, jak zastosować rolowanie w praktyce jogi oraz jak pomóc sobie i swojemu pacjentowi/klientowi w uzyskaniu większej mobilności i elastyczności ciała, a także jak unikać kontuzji pojawiających się u osób praktykujących jogę. Omówiony zostanie temat modyfikacji lekcji jogi o wykorzystanie sprzętu do rolowania i pracę z oddechem. Zyskasz wiele inspiracji i pozytywnej energii do wprowadzenia w swoją codzienną praktykę. Podczas kursu w prezencie otrzymasz BLACKROLL® YOGA BELT + Jednorazowa, 20% zniżka na zakup sprzętu, do wykorzystania w dniu zakończenia kursu.
Kurs prowadzi Patrycja Adaszewska której, od kilku lat główną specjalizacją jest joga i wszystkie jej odmiany - od spokojnej, wyciszającej Jogi Jin, przez statyczną, ukierunkowaną na szczegóły Jogę Iyengara, aż do płynnej, tanecznej Flow Jogi. Swoją ogromną wiedzę w tej dziedzinie wykorzystuje również niosąc pomoc ludziom w ich dolegliwościach ruchowych.
Zawód instruktorki wybrała ze względu na chęć pracy z ruchem ciała na wielu płaszczyznach. Patrycja uważa, że ciało wie najlepiej czego nam potrzeba, musimy jedynie nauczyć się go słuchać i z nim współpracować. Praca z ludźmi ją inspiruje do ciągłego rozwoju. Jej zajęcia to nie tylko relaksujący, miło spędzony czas - to także garść inspiracji i wskazówek, które można zastosować w codziennym życiu. Zawodowo Patrycja stale rozwija się w dziedzinie jogi, pilatesu i terapii ruchem. Największy nacisk kładzie jednak na rozwój swoich zajęć w kierunku terapeutycznego podejścia.

Umiejętności

Yoga

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
KURS BLACKROLL ® YOGA 22.01.2022 399 Warszawa REJESTRACJA
KURS BLACKROLL ® YOGA 11.06.2022 399 Warszawa REJESTRACJA

BLACKROLL Polska

BLACKROLL Education to projekt realizowany przez BLACKROLL POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów. W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnym poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem - zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość