PFS Wzmacnianie ze Sprzętem

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 5
Koordynator Boryslawska Olga
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/pfs-wzmacnianie-ze-sprzetem
Wymagania wstępne W warsztacie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły szkolenie na Instruktora Fitness lub są absolwentami uczelni wyższych na kierunkach: Instruktor rekreacji ruchowej, Fitness - nowoczesne formy gimnastyki (aerobik) itp.

Opis szkolenia

Warsztaty dla Instruktorów Fitness i pasjonatów form wzmacniających. Wiedza praktyczna skierowana głównie na urozmaicenie budowania zajęć wzmacniających przy użyciu przyborów dostępnych w klubach fitness. Warsztat skupiony na doskonaleniu i uzupełnieniu wiedzy instruktorów aerobiku pracy technicznej z przyborami. Nowe inspiracje wykorzystania przyborów. Różnorodność ćwiczeń przyborów m.in. Step, Tubingi (Gumy do ćwiczeń), hantle, odważniki do sztang (Pump&Tone), małe i duże piłki, (easy ball, fit ball) i inne małe przybory.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?
Szkolenie przeznaczone jest dla instruktorów fitness aerobiku, którzy szukają innowacji i nowych rozwiązań w swoich lekcjach. Warsztat otwarty dla pasjonatów ćwiczeń wzmacniających. Kreują i urozmaicają swoje zajęcia. Inspirując się nowym podejściem do ćwiczeń wzmacniających, szukają ciekawych rozwiązań wynosząc swoje zajęcia na wyższy poziom prowadzenia ćwiczeń wzmacniających.

Czego nauczysz się na warsztatach ?
1. Budowania lekcji wzmacniających w oparciu o użycie przyborów angażując dynamikę i izometrię
2. Budowania zróżnicowanego treningu przy wykorzystaniu przyborów i przyrządów w lekcjach
3. Metodyki prowadzenia lekcji wzmacniających i wprowadzenia przyborów w lekcji
4. Poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń przy użyciu przyborów
5. Asekuracji ćwiczących i korygowania błędów
6. Zastosowania odpowiednich rodzajów skurczy w rodzaju lekcji TBC, BS.
7. Odpowiedniego budowania serii w przewadze skurczów auksotonicznych
8. Odpowiedniego budowania serii w przewadze skurczów ekscentrycznych, koncentrycznych i izometrycznych
9. Zasad stosowania obciążeń wypławiania na większa hipoksję mięśni
10. Zasad zastosowania stosownego Stretchingu po zajęciach wzmacniających

Umiejętności

TBC Wzmacniane

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość