Krzysztof Michalski

Informacje

Cześć, nazywam się Krzysiek Michalski i jestem z miasta złotego pociągu, czyli Wałbrzycha. Od już 9 lat pracuje regularnie ze sportowcami i współpracuje z klubami sportowymi ( głównie siatkarskimi) na poziomie drugiej ligi, pierwszej ligi i ekstraklasy- na początku jako asystent, przez statystyka po ostatnie lata, gdzie odpowiadałem za przygotowanie motoryczne zespołu Uni Opole, który w tamtym sezonie awansował do ekstraklasy. Jestem akredytowanym trenerem ASCA lvl1 oraz NCSC lvl1, człokiem Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego, aktualnie pracującym przy młodzieżowej kadrze Narodowej rocznika 2007.

Pracę z zespołami łączę z pracą personalną zarówno z osobami zawodowo uprawiającymi sport, amatorsko bawiącymi się sportem ale także ludźmi chcącymi poprawić swoją sylwetkę,zgubić kilka kilogramów, poprawić swoją sprawność, chcących czuć się lepiej w swoim ciele czy pozbyć się dolegliwości bólowych.

Sam trenowałem siatkówkę, parkour, miałem też okres trenowania gimnastyki sportowej. Lata trenowania różnych rzeczy pozwoliły mi poznać szeroką gamę metod treningowych, z których korzystam teraz podczas pracy. 

W samym treningu przede wszystkim nastawiam się na ruch, łącząc z izolowanymi ćwiczeniami, które mają wspomagać proces treningowy. Uważam, że każdy człowiek niezależnie od wieku powinien dążyć do sprawności, przy okazji dostając wymarzoną sylwetkę.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2021-12-20
Personal Trainer EQF 4 2021-12-19

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość